مشاوره حقوقی آنلاین یک خدمت جدید است که توسط آن کاربران از راه دور و تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند اطلاعات خود را ثبت و نسبت به دریافت پاسخ اقدام نمایند.

1انتخاب موضوع پرونده
2تکمیل اطلاعات شخصی
3   پرداخت هزینه 
4  دریافت کد سفارش
اگر چند فایل دارید، در یک فایل زیپ قراردهید.

ﻣﺸﺎوره آﻧﻼﯾﻦ
(ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺪارک + ﻣﺸﺎوره ﺣﻘﻮﻗﯽ)
15 دقیقه
(
تومان)
30 دقیقه
(
تومان)
45 دقیقه
(
تومان)
وﮐﺎﻟﺖ مجازی

(ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺪارک + ﻣﺸﺎوره ﺣﻘﻮﻗﯽ + ﺗﻨﻈﯿﻢ اﺳﻨﺎد + اراﺋﻪ ﺷﯿﻮه ﭘﯿﮕﯿﺮی ﻣﻮﺿﻮع)
ﻣﻌﺮﻓﯽ وﮐﯿﻞ
(ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﺣﻀﻮری ﺑﻪ وﮐﯿﻞ + ﭘﯿﮕﯿﺮی ﭘﺮوﻧﺪه)

*برای بازگشت به مرحله قبل ،فقط از دکمه "بازگشت به مرحله قبل" استفاده نمایید

برای اطلاع بیشتر از خدمت مشاوره حقوقی کلیک نمایید

مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

ما انسان‌ها همیشه به دنبال روشی برای پاسخ‌گویی به سوالات خود بوده‌ایم. استفاده درست از اینترنت و بهره‌گیری از خدمات اینترنتی موجب شده تا با کمترین زمان و هزینه‌ی ممکن نیازهای خود را برطرف کنیم. انتخاب سرویس و خدمات از محلی که در آن هستید دسترسی سریع به مشاور، امکان دریافت مشاوره در تمامی ساعات روز، امکان ارسال مدارک، فیلم، صدا، تصویر و ذخیره‌سازی آن صرفه‌جویی در هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان از جمله مزایای استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین است.

تعرفه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین ترازو

مشاوره حقوقی آنلاین و نیاز به مشاوره در اشخاص حقیقی و حقوقی

پیش از اقدام به هر کاری بهتر است با یک وکیل حرفه‌ای و زبده مشورت کرده و سپس کار خود را آغاز کنید. همانطور که می‌دانید و بارها شنیده‌اید، هزاران موسسه حقوقی اقدام به مشاوره کرده‌اند. شاید برای شما جالب باشد که تنها مشورت با یک وکیل خبره و استفاده از تجربیات او تا چه اندازه می‌تواند حقوق شما را حفظ کند. تجربه و مهارت یک وکیل حرفه‌ای در تخصص خود بزرگترین مزیتی است که به آن دسترسی پیدا خواهد کرد. مشاور حقوقی فردی است که از تمامی قوانین و مقررات حقوقی آگاه است و با استفاده از قدرت تحلیل مسائل می‌تواند راهنمایی های لازم را به افراد حقوقی و حقیقی ارائه کند.

همه امور حقوقی اعم از تنظیم قرارداد، مشاوره درباره قوانین کیفری، چک و سفته، موارد حقوقی و خانواده، تنظیم دادخواست و لایحه و هر نوع مشاوره‌ای در حیطه وظایف مشاور حقوقی قرار می‌گیرد.

درک درست از قوانین در دادگاه لازمه هر مشاوره حقوقی است. مشاور حقوقی می‌توانند مشتری را به حق خود برساند. بدون کارشناس حقوقی یا وکیل استفاده از قوانین بسیار دشوار است؛ چرا که قوانین با ادبیات حقوقی خاصی نگاشته می‌شود که استفاده از آن نیاز به مهارت تخصصی دارد. مشاوره با وکلای حقوقی به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین زمان و هزینه ممکن مسائل حقوقی را رفع کنید.

مزایای استفاده از مشاور حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین یک خدمت جدید است که توسط آن کاربران از راه دور و تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند اطلاعات خود را ثبت و نسبت به دریافت پاسخ اقدام نمایند. این خدمت جدید باعث شده تا:‌

 • نیاز به رفت و آمد کمتر شود
 • هزینه‌ها پایین‌تر بیاید
 • دسترسی آسان‌تر شود
 • محدودیت‌های زمانی و مکانی حذف شود
 • شما از هر کجا که هستید می‌توانید از خدمات استفاده کنید
 • در دوره‌ی قرنطینه‌ی کرونا استفاده از مشاوره آنلاین، خطرات رفت و آمد و حضور در مکان‌های شلوغ را برای شما کمتر می‌کند.

دسته بندی های مشاوره حقوقی آنلاین

در موسسه حقوقی تراز دسته بندی خدمات مشاوره آنلاین به شرح زیر می‌باشد:

 • خانواده
 • اراضی و املاک
 • قراردادها
 • اسناد تجاری
 • ارث و وصیت
 • حقوق کیفری
 • استارت‌آپ
 • شرکت‌ها
 • مالکیت کیفری
 • تجاری
 • کسب و کارها
 • و سایر مسائل حقوقی

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین بسیار کمتر از مشاوره حضوری است. آنلاین بودن و آمادگی همیشگی مشاوران باعث شده تا در زمان و وقت شما صرفه‌جویی شود.

هزینه مشاوره آنلاین بسته خدمتی که از وکلا دریافت می‌کنید، متفاوت است. مدت زمان استفاده از مشاوره، نوع مشکل حقوقی و پیچیدگی و ... همه بر هزینه‌های آن تاثیر دارد.

برای مثال در پلتفرم حقوقی ترازو برخی از خدمات رایگان است و شما برای استفاده از سایت لازم نیست هیچ هزینه‌ای بپردازید. تنها هزینه آن داشتن یک بسته اینترنتی و اتصال به فضای آنلاین است.

در مواردی که خدمات غیر رایگان ارائه می‌شود اعضا یا کاربران باید ابتدا به سایت مراجعه کرده تقاضای دریافت خدمات کنند، سپس وارد درگاه شده و نسبت به واریز مبلغ اقدام نمایند. تقاضای ارائه خدمت به منزله آگاهی از قوانین سایت بوده  و لذا کاربران موظفند قبل از هرگونه ثبت تقاضا قوانین را به دقت مطالعه کنند و بعد از آن تقاضای خود را ثبت کنند.

مشاوره حقوقی آنلاین ترازو

ترازو یک پلتفرم حقوقی هوشمند در ایران است که شامل یک تیم حرفه‌ای متشکل از بخش سئو و مارکتینگ می‌باشد. ایده اولیه ایجاد این مجموعه در سال ۱۳۹۵ مطرح شد. در سال ۱۳۹۷ به همت جمعی از وکلا و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مطرح ایرانی خدمات ترازو به جامعه معرفی شد. رسالت مدیران ترازو تامین رضایت حداکثری مشتریان است. خانواده ترازو تمام تلاش خود را در زمینه رضایت و آگاهی مشتریان انجام داده و در این راستا خدمات نوین و با کیفیتی ارائه داده است.

برای استفاده از خدمات ترازو به صورت آنلاین کافی است اسناد و مدارک، لایحه، دفاعیه و شکوائیه خود را از طریق اینترنت برای وکلای ما تنظیم کنید. برای این کار به آدرس اینترنتی ترازو به نشانی www.etarazoo.com مراجعه فرمایید.

چه چیزی ترازو را از سایرین متمایز کرده؟

تمرکز بر روی خدمات ویژه و معرفی پرونده‌های حقوقی به متخصصین حوزه، صداقت با مخاطبان و کاربران، رسیدگی به پرونده در تمام مراحل، دلسوزی و پیگیری مسائل تا رسیدن آنها به راه‌حل، تعرفه قیمت‌های بسیار پایین، اولویت گذاری رضایت کاربران و مشاورین، آموزش‌های رایگان همگانی از طریق درج مطالب و مقالات به روز در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی برای بالا بردن دانش عمومی و حل مشکلات حقوقی مردم از جمله خدمات متمایزی است که از طریق پلتفرم حقوقی ترازو ارائه می‌شود.

ضوابط و شرایط استفاده از خدمات

هر کس که از طریق اینترنت وارد سایت ترازو شده باشد، کاربر تلقی می‌شود و در صورتی که به عضویت سایت درآمده باشد عضو محسوب می‌شود. برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان هیچ محدودیت سنی وجود ندارد؛ اما برای دریافت خدمات غیر رایگان لازم است که بالای ۱۸ سال سن داشته باشید.

برای استفاده از برخی سرویس‌های ترازو لازم است حساب کاربری ایجاد کنید. برای این کار باید دارای شرایط سنی مذکور باشید، آدرس، ایمیل و شماره تلفن همراه فعال داشته باشید.

تنظیم اوراق قضایی در مشاوره آنلاین

متقاضیانی که می‌خواهند خدماتی اینترنتی دریافت کنند باید در ابتدا در کمال صداقت و درستی اطلاعات و مدارک خود را در اختیار مشاوران قرار دهند و از کتمان حقایق خودداری کنند. چنانچه در هر مرحله عدم صداقت و درستی اطلاعات کشف شود، وکلا و مشاورین اختیار فسخ یک‌طرفه قرارداد را خواهند داشت. اگر بابت اطلاعات نادرست خسارتی وارد شود، جبران آن بر عهده مشتری خواهد بود.

اوراق قضایی شامل دادخواست‌ها و اظهارنامه‌های حقوقی، انواع شکوائیه، لایحه و امثال آن باید توسط وکیل انجام شود. پس از ارسال مدارک، وکیل مرتبط نسبت به تنظیم آنها اقدام کرده و چنانچه مشتریان در حین دریافت خدمات بنا به دلایل قانونی یا غیرقانونی از ادامه کار منصرف شوند باید کلیه خسارات را جبران کنند.

شرایط و نحوه تنظیم اوراق قضایی و مدارک مورد نیاز

شرایط و نحوه تنظیم اوراق قضایی مهمترین محتویات یک پرونده را در بر‌می‌گیرد و دارای اعتبار خاصی در رسیدگی‌های قضایی می‌باشد. موضوع مهم اینجاست که اوراق قضایی باید به صورت مکتوب و با‌ادبیات حقوقی و قانونی نوشته شود. نوع و نحوه‌ی تنظیم تأثیرگذار ممکن است سبب صدور رای به نفع شما شود. بهتر است اوراق قضایی علاوه بر نگارش دقیق به استناد مفاد قانون استدلال‌ها و دلایلی که نقش کلیدی در صدور رای را دارند باشد. عدم توجه به نکات حقوقی و نگارش اوراق قضایی در شکست و صدور رای بسیار موثر است.

مشاهده خلاصه

۳۳ نظر در “ مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو”

 1. رامین میگوید:پاسخ

  سلام دایی من بجای مادرم زنش برد امضا کرده چیکار کنیم ممنون میشم

 2. تورج میگوید:پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من یه پرونده حقوقی محکوم شدم به پرداخت و اعسارم موافقت شد مدت یکساله دارم اعسار پرداخت میکنم الان چند ماهه یه شکایت جدید شاکی ازم انجام داده بابت فرار از دین ما یه خونه وارثی داریم که سه دنگ به نام مادرمه سه دنگ پدرم که فوت شده که توش با مادرم زندگی میکنم که هنوز پرونده حقوقی در جریان نبود ما وارثا زدیم سه دنگ پدرمو به نام مادرم الان تو دادگاه بدوی حکم بر علیه من صادر شده فرار از دین آخه من چیزی نداشتم که فرار از دین کنم ارثی تقسیم نشده اعتراض زدم تجدید نظر بازم حکم برعلیه من صادر شد الان میخام بدونم تو خونه ای که داریم زندگی میکنیم میتونه شاکی دست بزاره مزایده بزارت پولش وبگیره؟
  بعد میخام بدونم آخه پس چرا برام اعسار گذاشتن من به کی بایدمراجعه کنم چی باید کنم برای مشکلم ممنون میشم کمک کنید الان به چه ارگانی میتونم پناه ببرم دیگه حق اعتراضم ندارم ما تو این خونه داریم زندگی میکنیم ..

  1. سلام تورج عزیز
   شما از ۳ دنگ پدری سهم میبردی و چون بنام مادر زدیدش این حکم صادر شده
   پرونده شما به اطلاعات بیشتری برای راهنمایی نیاز داره که توصیه میکنم با وکلای ما در بخش مشاوره انلاین صحبت کنید. اینم لینکش
   مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو

 3. پریسا میگوید:پاسخ

  سلام چکی که ما(شرکتیا شخص حقوقی ) بابت ضمانت به کارفرما که اون هم شخص حقوقی هست دادیم رو پاس کرده من چه طور میتونم پولم و پس بگیرم

  1. سلام پریسای عزیز
   اگربر خلاف قرارداد چکرواجراگذاشته باشه میتونید به جرم خیانت در امانت ازش شکایت کنید و درخواست عودت مبلغ رو بدید
   برای بررسی بیشتر توصیه میکنم با وکلای ما بصورت انلاین از طریق این لینک مشورت کنید
   مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو

 4. رها میگوید:پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم بدونم از مردی که فرار کرده و خارج از ایران چطور میشه مهریه گرفت ایا از طریق مراجع قضایی خارج از کشور میشه اقدام کرد ؟

  1. سلام رهای عزیز
   اگر اموالی ازش سراغ دارید با مراجعه به اجرای ثبت میتونید مهریه رو بگیرید و اگر در همین جا هم شکایت کنید شکایت شما به محل ایشون در خارج از کشور ابلاغ میشه و دادگاه علهیش حکم صادر میکنه.
   البته بدلیل پیچیدگی توصیه میکنم از طریق لینک زیر با وکلای ما مشورت کنید تا راه هموارتر بشه براتون
   مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو

 5. مینو میگوید:پاسخ

  سلام آیا با وجود داشتن وکیل حضور زوجه در دادگاه اعسار الزامیه؟ و در صورتیکه زوجه فقط از دارایی های همسر اطلاع داره و مدرکی نداره آیا حضورش در نظر قاضی تاثیر داره؟

  1. سلام مینوی عزیز
   با توجه به اینکه وکیل گرفته شده نیازی به حضور زوجه در دادگاه نیست مگر اینکه قاضی اون رو ضروری بدونه.

 6. Hasson میگوید:پاسخ

  سلام خسته نباشید تورو خدا بهم کمک کنید من زنم میخواد طلاق بگیره من زنمو دوست دارم ۱۳ سال ازدواج کردم من خیلی اذیتش کردم حق با همسر هست ولی کوتاه نمیاد باهم زندگی کنه منم نمیدونستم حق طلاق بهش دادم مشاوره رفتم ۲ جلسه باز کوتاه نمیاد همه چی رو بخشیده ۲ جلسه دیگه مونده حالا من باید چیکارکنم راهنمایی کنید لطفا راستی ما یه بچه داریم که ۸ سالشه من میخوام طلاق نگیره چون دوسش دارم بچه ام کلی آسیب میبینه لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز
   متاسفانه اگر حق طلاق رو بشون دادید و شرایطش محقق شده از لحاظ حقوقی کاری نمیشه کرد.

 7. Mohamad sadeghyan میگوید:پاسخ

  باسلام ودرود یه سوآل حقوقی درحدبله نخیر آیا عروس یک خانواده میتونه طلب مهریه اشواز پدرشوهر بکنه یانه درحالی که سی سال گذشته وهم شوهر وهم پدرشوهر مرحوم شدن عروس اومدن طلب مهریه رواز داماد خانوادشوهر خواستند این امر چطوریه میشه گرفت یانه عروس مهریه رواز داماد شوهر بخوادشدنیه درحالیکه هیچ تعهدی هم دربین نیست

  1. دوست عزیز سلام
   به طور کلی جواب منفیه
   اما باید بررسی بشه. مثلا ممکنه ارثی از پدرشوهر به شوهر رسیده باشه و اون ارث الان در اختیار خانواده همسرباشه که از محل اون زن میتونه مهریشو مطالبه کنه

 8. جعفر میگوید:پاسخ

  سلام خسته نباشید من امروز یه مسافر زدم منتظر بودم سوار بشه یه پسره جوان از یه ماشین پیاده شد سه نفرمودند یکیشون پیاده شد اومد سمت من گفت آقا من مغازه داشتم جمع کردم صفحه کلاج رانا میفروشم مارک اصلی میخری منم دیدم قیمت خیلی مناسبه گول خوردم و خریدم بعدش رفتم خونه نگاه کردم دیدم اصلا صفحه کلاج خرابه شکسته کلا کهنه و داغون فقط شستن مشنبا کشیدن مارک اصلی ام پرچ کردن روش خاستم ببینم میشه کاری کرد یانه ازم ۳۰۰هزار باتاکید بحث پولش نیس ولی خیلی بهم فشار اومده که بجز من با صدنفره دیگه اینکارو میکنن چون زیاد بود از اون صفحه کلاج ها یکیشو من گول خوردم بقیه ام گول ارزون بودنشو خواهند خورد یه شماره کارت داد که اسم و مشخصات بانکی یه خانومی بود لطفا راهنمایی کنین آیا میشه کاری کرد.

  1. سلام جعفر عزیز
   مورد شما از موارد کلاهبرداریه و‌قابل شکایت. بهتره در ابتدا به کلانتری محل وقوع جرم مراجعه کنی و تشکیل پرونده بدی تا بتونن پیداشون بکنن

 9. یاسر میگوید:پاسخ

  سلام همسرم درخواست طلاق داده وهیچ بهانه ای ازشرایط ۱۲گانه رونداره.ورازطریق کراهت اقدام کرده وبازهم هیچ بهانه ی نداره قاضی داورخواسته ایاداورهابه نتیجه ی سازش نرسندچه ری میدهد

  1. سلام یاسر عزیز
   اگر داورها به نتیجه برسند که ادامه زندگی برای زوجین ممکن نیست نظر خودشون رو به دادگاه اعلام میکنند و دادگاه بر اساس محتویات پرونده تصمیم میگیره و میتونه حکم به طلاق خلع بده یعنی همسر مالی رو به شما میده و شما اون رو طلاق میدید.
   موفق باشید

 10. عسگر کریمی قبادی میگوید:پاسخ

  با سلام پدر من ۱۲سال پیش فوت کرده اما مادرم در زمانی که پدرم بیمار بودو قبل از فوت پدرم از پدرم نوشته ای گرفته که مبنی براینکه تا زمانی که زنده است اختیار اموال بجا مانده از پدرم را دارد
  میخاستم بدونم که آیا تازمانی که مادرم زنده باشد ما فرزندان آن مرحوم حق تقسیم ارثیه را نداریم
  لطفا اگر راهی وجود دارد بفرمایید چون مادرم تمام اموالمان را نابود کرده و می‌کند
  متشکرم

  1. سلام عسگر عزیز
   وصیت تا سقف یک سوم از اموال معتبره و بیش از اون متعلق به ورثه است و کسی نمیتونه مانع تقسیم ارث بشه
   پس جدای از معذوریت های اخلاقیُ، شما میتونید تقاضای انحصار وراثت بکنید
   موفق باشید

 11. علی رزم آور میگوید:پاسخ

  عرض ادب و احترام
  رای ونتیجه دادگاه تقسیم ترکه
  صدور قرار رد دفتر است که بدلیل عدم ارائه مدارک پس از اخطارهای اعلام شده به خواهان، صادر شده است و پس از ده روز از تاریخ ابلاغ قابل اعتراض میباشد.
  این رای یعنی چه؟؟؟ و من بعنوان خوانده در این پرونده چه باید بکنم؟؟

  از الطاف اساتید گرامی سپاسگذارم

  1. کارشناس حقوقی میگوید:پاسخ

   علی عزیز سلام. با اطلاعات دریافت شده از شما به نظر می‌رسد پرونده به جهت عدم تکمیل مدارک توسط خواهان در مدت معین رد شده است.

   1. عسگر کریمی قبادی میگوید:پاسخ

    من هنوز شکایت نکرده ام

    1. حرف ما هم درباره شکایت طرف مقابل بود دوست عزیز
     موفق باشید

 12. زهرا میگوید:پاسخ

  سلام من متولد۷۶هستم میخواستم بدونم میشه تاریخ تولدمو۷۹کنم، شواهد و مدارک هم ندارم اما از لحاظ ظاهری کوچکتر از سنم هستم، اگه به ثبت احوال مراجعه کنم میشه تغییرش داد یا خیر؟

  1. سلام زهرای عزیز
   خیر چنین چیزی ممکن نیست
   موفق باشید

 13. kashani میگوید:پاسخ

  سلام، اگر فردی که به کلاستروفوبیا یا همان تنگناهراسی مبتلاست، به حبس محکوم بشه، اجرای حکم به چه صورت هستش؟

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به نظر قاضی اجرای احکام و گرفتن نظریه پزشکی قانونی ممکنه حکم بطور موقت اجرا نشه ولی اگر تایید کنن که امکان اجرای حکم وجود نداره زندان رو به مجازات های دیگه تبدیل می کنند
   موفق باشید

 14. معصومه میگوید:پاسخ

  سواای داشتم از استاد
  مادر من فوت شده چندین سال پیش و پدرم دوباره ازدواج و صاحب فرزند ‌
  ایا بعد فوت پدرم ارثی به مادرم میرسه .اعم از مهریه و یا یک هشتم مال …یک هشتم طبق اموال زمان فوت مادرم محسوب میشه یا الان ؟

  1. کارشناس حقوقی میگوید:پاسخ

   سلام دوست عزیز
   خیر ارثیه تنها به افرادی تعلق خواهد گرفت که در زمان فوت متوفی، در قید حیات باشند. به همین دلیل به همسری که قبل از شوهرش فوت کرده ارثی تعلق نمی‌گیرد.
   درمورد مهریه تا زمانیکه پدر شما در قید حیات باشند، شما و بقیه وراث مادرتون امکان دریافت مهریه مادر به میزان سهم هرکس از ارث مادر رو میتونین داشته باشید ازشون.

 15. محسن آقائي میگوید:پاسخ

  با سلام بنده عضو هیات امنای حسینیه ای هستم که دو ملک تجاری را به مستاجرین اجاره داده ولی مستاجرین به بهانه اختلاف هیات انا از پرداخت اجاره و تخلیه مورد اجاره استنکاف میکنند آیا ما میتوانیم محل اجاره را تا روشن شدن موضوع قفل کنیم؟

  1. کارشناس حقوقی ترازو میگوید:پاسخ

   سلام محسن عزیز
   مستاجر مکلف هست ماهانه مبلع رو به حساب طرف قرارداد خود واریز کنه. با توجه به عدم اجرای تعهدات قراردادی می‌توانید درخواست تخلیه رو از شورای حب اختلاف بخواهید ولی نمی‌توانید به طور مستقیم اقدام و ملک رو قفل کنید.

 16. مرزداران میگوید:پاسخ

  سلام قبل از ثبت مشاوره یه سوال داشتم وکیلی که بهمون مشاوره میده اگه لازم شدوکالت هم انجام میده؟

  1. کارشناس حقوقی ترازو میگوید:پاسخ

   سلام دوست عزیز بله وکالت حضوری هم از خدمات ماست که از بخش معرفی وکیل میتونید دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP
پشتیبانی
ارسال از طریق واتساپ