درباره ترازو

با ترازو آشنا شوید

 

«ترازو» یک بستر ارائه‌ی خدمات هوشمند حقوقی در ایران است که توسط «شرکت خردورزان هوشمند ترازو» توسعه یافته است. ایده اولیه این مجموعه در سال ۱۳۹۵ طرح شد و از همان زمان تحقیقات بازار و بررسی نیازمندی‌های مخاطبان آغاز گردید و تیم‌های تولید محتوا و مارکتینگ شروع به تولید محتوایی با کیفیت بر مبنای نیازهای روزمره کاربران و مخاطبان ایرانی و پیش بینی خدمات مورد نیاز جامعه، کردند. نهایتاً در بهمن ۱۳۹۷ به همت جمعی از وکلای متخصص و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مطرح ایرانی بستر خدماتی «ترازو» به جامعه معرفی شد و از آن زمان تاکنون، با بهره‌مندی از همکاری متخصصان و توسعه‌دهندگان مشتاق و مستعد ایرانی، کوشیده است بستر جامعی از خدمات هوشمند حقوقی را به کاربران ارائه کند.

خدمات ما چیست؟

ترازو یک موسسه حقوقی نمی‌باشد، بلکه پلتفرمی جهت ارائه مشاوره حقوقی، امور قراردادی و معرفی وکیل در بستر اینترنت است. تمامی امور مربوط به وکالت از طریق وکلا و کارآموزان رسمی وکالت دادگستری صورت می‌پذیرد و کلیه وکلای همکار ترازو مکلفند وفق مقررات قانونی و شئونات حرفه وکالت اقدام نمایند. رسالت مدیران ترازو خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها است. خانواده ترازو موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می‌داند و آگاه است که در دنیای کنونی، رضایت مشتریان اهمیت بسیار ویژه ای دارد و همواره تلاش می کند تمام تمرکز و توان خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کند.

بستر حقوقی ترازو در این راستا خدمات نوین و با کیفیتی را به مخاطبان ارائه می کند:

  • ارائه مشاوره‌های تخصصی حقوقی به صورت اینترنتی.
  • معرفی وکلا و مشاوران حقوقی تخصصی به کاربران.
  • ارائه خدمات تنظیم قراردادها به صورت الکترونیکی.
  • معرفی کارشناسان رسمی دادگستری.
  • ارائه خدمات ثبت شرکت و برند.
  • ارائه خدمات تخصصی حقوقی به کسب‌وکارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها.

وجه تمایز ترازو چیست؟

در ترازو اهداف زیر را دنبال می کنیم که همین اهداف سبب تمایز ما از سایرین است:

  • تمرکز بر روی خدمات ویژه حقوقی و معرفی پرونده ها به متخصص آن حوزه. ترازو تلاش می‌کند همواره هر پرونده را به وکیل متخصص و با تجربه در آن حوزه ارجاع دهد و در گزینش وکلای همکار خود نهایت دقت را داشته باشد.
  • شفافیت و صداقت با مخاطبان سرلوحه کار ترازو است و کاربران ما از ابتدا تمامی اطلاعات مربوط به مشاور و وکیل مورد نظر خود را می دانند و همچنین در تمامی مراحل رسیدگی از روند پرونده خود مطلع هستند.
  • دلسوزی و پیگیری مسائل مربوط به کاربران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما پرونده های کاربران را مانند پرونده های خود پیگیری می کنیم.
  • خدمات ترازو با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود به مخاطبان ارائه می شود و در این میان رضایت کاربران، وکلا و مشاورین در اولویت ما است.

ترازو با دستی گشاده به آموزش های رایگان همگانی از طریق مطالب مندرج در وب سایت و صفحات خود در شبکه های اجتماعی می پردازد و معتقد است بالا بردن دانش عمومی جامعه در حوزه مسائل حقوقی سبب رشد جامعه و پیشگیری از مشکلات حقوقی مردم می‌شود.