شما پس از ورود به صفحه «ارائه خدمات» بسته‌های مختلف خدمات ترازو را مشتمل بر بسته‌های برنزی، نقره‌ای، طلایی و پلاتینیوم مشاهده می‌کنید. در هر بسته خدماتی که در آن ارائه می‌شود کاملاً مشخص است و شما باید ابتدا لیست مندرج در هر بسته نظیر قراردادها و اسناد حقوقی و ... را بررسی نموده و حسب نیاز خود بسته مورد نظر خودتان را انتخاب می‌کنید. پس از انتخاب بسته مورد نیاز خود شما به درگاه بانکی ارجاع داده می‌شوید و پس از پرداخت، یک نفر از وکلا و مشاورین حقوقی ترازو  به شما معرفی می‌شود تا خدمات مربوطه را دریافت کنيد.

شما می‌تونید سوالات شخصی خودتان را از طریق فایل «همین حالا بپرسید» سایت ترازو ارسال کنید و منتظر دریافت پاسخ خودتان بمانید. کارشناسان و مشاورین ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ خواهند داد. همچنین شما می‌توانید سوالات خود را در صفحات ما در شبکه‌های اجتماعی مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید. توصیه ما به شما ارسال سوال از طریق سایت ترازو است.

پاسخ‌دهی به سوالات به صورت رایگان انجام می‌شود(با محدودیت تعداد دو سوال)؛ اما اگر برای پاسخ دادن به سوالات شما نیاز به بررسی اوراق و اسناد پرونده شما و تهیه اسناد حقوقی نظیر قرارداد، لایحه دفاعیه، دادخواست، شکوائیه، وصیت‌نامه و ... باشد شما باید نسبت به خرید یکی از بسته‌های خدمات ترازو اقدام نمایید

برای دریافت خدمات مشاوره، پس از خرید بسته خدمت، بنا بر توافق با شما و وکیل محترم ترازو، یک بازه زمانی مشخص می‌شود که شما در آن روز و ساعت مشخص شده برای دریافت مشاوره حسب مورد به صورت اینترنتی یا تلفنی به وکیل و مشاور حقوقی ترازو مراجعه می‌کنید. این وکیل و مشاور که حتی‌المقدور متخصص حوزه مورد نظر شماست، در مدت زمان تعیین شده توضیحات شما را گوش داده و سوالاتی که برای پاسخ‌دهی بهتر لازم است از شما خواهد پرسید و نهایتاً در صورتی که نیاز به ارسال مدارک باشد به شما لیست مدارک مورد نیاز را گوشزد خواهد کرد و با بررسی این مدارک و دقت در توضیحات شما، نسبت به راهنمایی و مشاوره اقدام خواهد نمود.

وکلا و مشاورین حقوقی ما پس از دریافت اطلاعات اولیه و مدارک مربوطه از شما بر مبنای اطلاعات و مستندات دریافتی از شما و بر اساس نیازی که اعلام کردید وفق مقررات قانونی و رویه‌های قضایی اسناد حقوقی مربوطه اعم از قرارداد، دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه، وصیت‌نامه و ...  را تنظیم می‌کنند و نسخه الکترونیکی آن را جهت بهره‌برداری، در اختیار شما قرار می‌دهند.

مباحث مربوط به علائم تجاری و برند یکی از زیر شاخه‌های مهم حقوق مالکیت فکری می‌باشند. در بین همکاران ما نیز برخی فارغ‌التحصیلان برجسته رشته مالکیت فکری هستند که برای پیش‌برد امور مربوط به علائم تجاری و برند و حل و فصل تمامی مشکلات شما در این زمینه از طریق سامانه‌های هوشمند ترازو به شما معرفی می‌شوند.

در زمینه اختراعات و طرح‌های صنعتی از آماده کردن طرح اولیه و معرفی اختراع و طرح تا زمان ثبت نهایی آن با مشاوره‌های تخصصی حقوقی که همگی به صورت الکترونیکی  و تلفنی خواهند بود، در کنار شما هستیم.

در زمینه ارائه خدمات مشاوره حقوقی به کسب و کارهای اینترنتی با توجه به تخصصی بودن این حوزه از رشته حقوق، ما برترین و شناخته‌شده‌ترین حقوقدانان و وکلای این حوزه را به شما معرفی خواهیم کرد. در این مورد اطمینان داشته باشید که با اسامی بزرگ و نام آشنای این حوزه کار خواهید کرد.

در این زمینه شما می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی تقاضای تعریف تعرفه اختصاصی برای خدمت مورد نظر خود را داشته باشید. همکاران ما پس از دریافت درخواست شما آن را بررسی نموده و بعد از توافق با شما در خصوص نحوه ارائه خدمت و هزینه مربوط به آن، برای شما امکان پرداخت اختصاصی و ارائه خدمت اختصاصی را فراهم می‌آورند.

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات حقوقی ویژه یک کسب‌وکار یا شرکت را دارید، می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. همکاران ما در این بخش به محض دریافت درخواست شما آن را به واحد بازاریابی و فروش ارجاع می‌دهند تا این درخواست بررسی شده و در صورت توافق فی مابین ترازو و مجموعه مورد نظر شما، خدمات مربوطه ارائه شوند.

این اطلاعات همگی به وسیله تیمی از وکلا و حقوقدانان برجسته تهیه شده و روند انتشار این اطلاعات در شاخه‌های گوناگون به امید خدا ادامه نیز خواهد داشت.

دلیل اینکه محتواها در شاخه‌ها و در قالب‌های مختلف ارائه می‌شوند این است که اولاً نیاز افراد جامعه در شاخه‌های مختلفی از علم حقوق است و مشکلات همه صرفاً در یک شاخه گنجانده نمی شوند و ثانیاً سلایق افراد با یکدیگر متفاوت بوده و هر کسی با یک قالب خاصی می‌تواند با اطلاعات و محتواها ارتباط برقرار نماید و از آنها کسب دانش کند. به همین دلیل ما هم در شاخه‌ها و قالب‌های مختلف، محتواها را منتشر می‌نماییم.

ترازو اصولاً یک پلتفرم ارائه آنلاین خدمات حقوقی است که تلاش می‌کند خدمات حقوقی را با هزینه‌ای مناسب و به صرفه، در سریع‌ترین زمان و با دسترس‌پذیری بالا به مشتریان خود ارائه کند. اما چنانچه مشتریان به دنبال مراجعه حضوری به همکاران ما و اعطای وکالت یا انجام کارشناسی خود توسط این عزیزان باشند، تحت شرایطی این امر به وسیله واحد پشتیبانی ترازو پیگیری و انجام خواهد شد.

فرم تماس

شما می توانید سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید

TOP
پشتیبانی
ارسال از طریق واتساپ