مشاوره حقوقی آنلاین یک خدمت جدید است که توسط آن کاربران از راه دور و تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند اطلاعات خود را ثبت و نسبت به دریافت پاسخ اقدام نمایند.

1انتخاب موضوع پرونده
2تکمیل اطلاعات شخصی
3   پرداخت هزینه 
4  دریافت کد سفارش
اگر چند فایل دارید، در یک فایل زیپ قراردهید.

ﻣﺸﺎوره آﻧﻼﯾﻦ
(ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺪارک + ﻣﺸﺎوره ﺣﻘﻮﻗﯽ)
15 دقیقه
(
تومان)
30 دقیقه
(
تومان)
45 دقیقه
(
تومان)
وﮐﺎﻟﺖ مجازی

(ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺪارک + ﻣﺸﺎوره ﺣﻘﻮﻗﯽ + ﺗﻨﻈﯿﻢ اﺳﻨﺎد + اراﺋﻪ ﺷﯿﻮه ﭘﯿﮕﯿﺮی ﻣﻮﺿﻮع)
ﻣﻌﺮﻓﯽ وﮐﯿﻞ
(ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﺣﻀﻮری ﺑﻪ وﮐﯿﻞ + ﭘﯿﮕﯿﺮی ﭘﺮوﻧﺪه)

*برای بازگشت به مرحله قبل ،فقط از دکمه "بازگشت به مرحله قبل" استفاده نمایید

برای اطلاع بیشتر از خدمت مشاوره حقوقی کلیک نمایید

مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

ما انسان‌ها همیشه به دنبال روشی برای پاسخ‌گویی به سوالات خود بوده‌ایم. استفاده درست از اینترنت و بهره‌گیری از خدمات اینترنتی موجب شده تا با کمترین زمان و هزینه‌ی ممکن نیازهای خود را برطرف کنیم. انتخاب سرویس و خدمات از محلی که در آن هستید دسترسی سریع به مشاور، امکان دریافت مشاوره در تمامی ساعات روز، امکان ارسال مدارک، فیلم، صدا، تصویر و ذخیره‌سازی آن صرفه‌جویی در هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان از جمله مزایای استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین است.

تعرفه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین ترازو

مشاوره حقوقی آنلاین و نیاز به مشاوره در اشخاص حقیقی و حقوقی

پیش از اقدام به هر کاری بهتر است با یک وکیل حرفه‌ای و زبده مشورت کرده و سپس کار خود را آغاز کنید. همانطور که می‌دانید و بارها شنیده‌اید، هزاران موسسه حقوقی اقدام به مشاوره کرده‌اند. شاید برای شما جالب باشد که تنها مشورت با یک وکیل خبره و استفاده از تجربیات او تا چه اندازه می‌تواند حقوق شما را حفظ کند. تجربه و مهارت یک وکیل حرفه‌ای در تخصص خود بزرگترین مزیتی است که به آن دسترسی پیدا خواهد کرد. مشاور حقوقی فردی است که از تمامی قوانین و مقررات حقوقی آگاه است و با استفاده از قدرت تحلیل مسائل می‌تواند راهنمایی های لازم را به افراد حقوقی و حقیقی ارائه کند.

همه امور حقوقی اعم از تنظیم قرارداد، مشاوره درباره قوانین کیفری، چک و سفته، موارد حقوقی و خانواده، تنظیم دادخواست و لایحه و هر نوع مشاوره‌ای در حیطه وظایف مشاور حقوقی قرار می‌گیرد.

درک درست از قوانین در دادگاه لازمه هر مشاوره حقوقی است. مشاور حقوقی می‌توانند مشتری را به حق خود برساند. بدون کارشناس حقوقی یا وکیل استفاده از قوانین بسیار دشوار است؛ چرا که قوانین با ادبیات حقوقی خاصی نگاشته می‌شود که استفاده از آن نیاز به مهارت تخصصی دارد. مشاوره با وکلای حقوقی به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین زمان و هزینه ممکن مسائل حقوقی را رفع کنید.

مزایای استفاده از مشاور حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین یک خدمت جدید است که توسط آن کاربران از راه دور و تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند اطلاعات خود را ثبت و نسبت به دریافت پاسخ اقدام نمایند. این خدمت جدید باعث شده تا:‌

 • نیاز به رفت و آمد کمتر شود
 • هزینه‌ها پایین‌تر بیاید
 • دسترسی آسان‌تر شود
 • محدودیت‌های زمانی و مکانی حذف شود
 • شما از هر کجا که هستید می‌توانید از خدمات استفاده کنید
 • در دوره‌ی قرنطینه‌ی کرونا استفاده از مشاوره آنلاین، خطرات رفت و آمد و حضور در مکان‌های شلوغ را برای شما کمتر می‌کند.

دسته بندی های مشاوره حقوقی آنلاین

در موسسه حقوقی تراز دسته بندی خدمات مشاوره آنلاین به شرح زیر می‌باشد:

 • خانواده
 • اراضی و املاک
 • قراردادها
 • اسناد تجاری
 • ارث و وصیت
 • حقوق کیفری
 • استارت‌آپ
 • شرکت‌ها
 • مالکیت کیفری
 • تجاری
 • کسب و کارها
 • و سایر مسائل حقوقی

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین بسیار کمتر از مشاوره حضوری است. آنلاین بودن و آمادگی همیشگی مشاوران باعث شده تا در زمان و وقت شما صرفه‌جویی شود.

هزینه مشاوره آنلاین بسته خدمتی که از وکلا دریافت می‌کنید، متفاوت است. مدت زمان استفاده از مشاوره، نوع مشکل حقوقی و پیچیدگی و ... همه بر هزینه‌های آن تاثیر دارد.

برای مثال در پلتفرم حقوقی ترازو برخی از خدمات رایگان است و شما برای استفاده از سایت لازم نیست هیچ هزینه‌ای بپردازید. تنها هزینه آن داشتن یک بسته اینترنتی و اتصال به فضای آنلاین است.

در مواردی که خدمات غیر رایگان ارائه می‌شود اعضا یا کاربران باید ابتدا به سایت مراجعه کرده تقاضای دریافت خدمات کنند، سپس وارد درگاه شده و نسبت به واریز مبلغ اقدام نمایند. تقاضای ارائه خدمت به منزله آگاهی از قوانین سایت بوده  و لذا کاربران موظفند قبل از هرگونه ثبت تقاضا قوانین را به دقت مطالعه کنند و بعد از آن تقاضای خود را ثبت کنند.

مشاوره حقوقی آنلاین ترازو

ترازو یک پلتفرم حقوقی هوشمند در ایران است که شامل یک تیم حرفه‌ای متشکل از بخش سئو و مارکتینگ می‌باشد. ایده اولیه ایجاد این مجموعه در سال ۱۳۹۵ مطرح شد. در سال ۱۳۹۷ به همت جمعی از وکلا و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مطرح ایرانی خدمات ترازو به جامعه معرفی شد. رسالت مدیران ترازو تامین رضایت حداکثری مشتریان است. خانواده ترازو تمام تلاش خود را در زمینه رضایت و آگاهی مشتریان انجام داده و در این راستا خدمات نوین و با کیفیتی ارائه داده است.

برای استفاده از خدمات ترازو به صورت آنلاین کافی است اسناد و مدارک، لایحه، دفاعیه و شکوائیه خود را از طریق اینترنت برای وکلای ما تنظیم کنید. برای این کار به آدرس اینترنتی ترازو به نشانی www.etarazoo.com مراجعه فرمایید.

چه چیزی ترازو را از سایرین متمایز کرده؟

تمرکز بر روی خدمات ویژه و معرفی پرونده‌های حقوقی به متخصصین حوزه، صداقت با مخاطبان و کاربران، رسیدگی به پرونده در تمام مراحل، دلسوزی و پیگیری مسائل تا رسیدن آنها به راه‌حل، تعرفه قیمت‌های بسیار پایین، اولویت گذاری رضایت کاربران و مشاورین، آموزش‌های رایگان همگانی از طریق درج مطالب و مقالات به روز در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی برای بالا بردن دانش عمومی و حل مشکلات حقوقی مردم از جمله خدمات متمایزی است که از طریق پلتفرم حقوقی ترازو ارائه می‌شود.

ضوابط و شرایط استفاده از خدمات

هر کس که از طریق اینترنت وارد سایت ترازو شده باشد، کاربر تلقی می‌شود و در صورتی که به عضویت سایت درآمده باشد عضو محسوب می‌شود. برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان هیچ محدودیت سنی وجود ندارد؛ اما برای دریافت خدمات غیر رایگان لازم است که بالای ۱۸ سال سن داشته باشید.

برای استفاده از برخی سرویس‌های ترازو لازم است حساب کاربری ایجاد کنید. برای این کار باید دارای شرایط سنی مذکور باشید، آدرس، ایمیل و شماره تلفن همراه فعال داشته باشید.

تنظیم اوراق قضایی در مشاوره آنلاین

متقاضیانی که می‌خواهند خدماتی اینترنتی دریافت کنند باید در ابتدا در کمال صداقت و درستی اطلاعات و مدارک خود را در اختیار مشاوران قرار دهند و از کتمان حقایق خودداری کنند. چنانچه در هر مرحله عدم صداقت و درستی اطلاعات کشف شود، وکلا و مشاورین اختیار فسخ یک‌طرفه قرارداد را خواهند داشت. اگر بابت اطلاعات نادرست خسارتی وارد شود، جبران آن بر عهده مشتری خواهد بود.

اوراق قضایی شامل دادخواست‌ها و اظهارنامه‌های حقوقی، انواع شکوائیه، لایحه و امثال آن باید توسط وکیل انجام شود. پس از ارسال مدارک، وکیل مرتبط نسبت به تنظیم آنها اقدام کرده و چنانچه مشتریان در حین دریافت خدمات بنا به دلایل قانونی یا غیرقانونی از ادامه کار منصرف شوند باید کلیه خسارات را جبران کنند.

شرایط و نحوه تنظیم اوراق قضایی و مدارک مورد نیاز

شرایط و نحوه تنظیم اوراق قضایی مهمترین محتویات یک پرونده را در بر‌می‌گیرد و دارای اعتبار خاصی در رسیدگی‌های قضایی می‌باشد. موضوع مهم اینجاست که اوراق قضایی باید به صورت مکتوب و با‌ادبیات حقوقی و قانونی نوشته شود. نوع و نحوه‌ی تنظیم تأثیرگذار ممکن است سبب صدور رای به نفع شما شود. بهتر است اوراق قضایی علاوه بر نگارش دقیق به استناد مفاد قانون استدلال‌ها و دلایلی که نقش کلیدی در صدور رای را دارند باشد. عدم توجه به نکات حقوقی و نگارش اوراق قضایی در شکست و صدور رای بسیار موثر است.

مشاهده خلاصه

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰۵ دیدگاه ثبت شده

 1. لیلا سادات میریعقوبی پاسخ

  سلام من ۵ ساله ک جدا شدم دخترم ۸سال و نیمشه میخواستم بدونم با توجه به حقوق پدرش ک حدود ۱۵ میلیون هست نفقه ی دخترم چقدر باید باشه؟؟

  1. کارشناس حقوقی ترازو پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   این مورد بستگی به تشخیص مقام قضایی داره و نمیشه رقم دقیقی اعلام کرد.
   موفق باشید

 2. مستاجر پاسخ

  سلام وقت بخیر،اگر مستاجر سه چهارم ودیعه ش دست صاحبخانه پای اجاره رفته باشه و صاحبخانه مستاجر رو جواب کرده و مستاجر هم یک روز از اتمام قراردادش باقی مونده و به خاطر نداشتن پول پیش و نگرفتن خانه جدید برای اجاره چه کاری میتونه انجام بده تا صاحبخانه راضی بشه و یه مهلت یک ماهه بده تا پول مستاجر جوربشه و خانه جدید اجاره کنه و ملک را تحویل بده؟

  1. کارشناس حقوقی ترازو پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   میتونید با افزایش مبلغ ودیعه و اجاره به میزانی که در مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا اومده قرارداد اجاره را به صورت خودکار تا یک سال تمدید کنید. اینجوری مالک نمیتونه درخواست تخلیه بده.

 3. محمد پاسخ

  سلام عرض خسته نباشید. بنده یه دستگاه موتور سیکلت فروختم به کسی در عوض چک داده. وچکی که داده به اسم دوستم نوشته. حدود نصفشو اومده کارت کشیده تودستگاه پوز دوستم. حالا میگه بقیشو نمیدم. من فقط یه برگ فروش ویه وکالت که به نامم قبل خورده بنامم دارم. میتونم شکایت کنم. ترو خدا راهنماییم کتید چکار کنم یه کارگری هستم اوناهم خدا از سرشون نگذره.

  1. کارشناس حقوقی ترازو پاسخ

   سلام و وقت بخیر محمد عزیز
   از طریق لینک زیر با وکلای ما ارتباط برقرار کنید تا با بررسی قرارداد، نظر دقیقی به شما ارئه بدن.
   مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو

 4. واگه کسی به خاطررسیدن به ارث حکم محجوریت براش ردکردن اون شخص بایدچه کارکن حتی اگه دکتررفته باش ودارومیخوره؟؟؟

  1. کارشناس حقوقی ترازو پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   سوال شما مبهمه.

 5. واینکه خانه ماقولنامه ایه که هرکسی منظورم از هرکسی دوستاواطرافیان شوهرم هستن که بارشوه قولنامه توبنگا ازهرطریقی بنام خودشون میزنن ومنم هبه نامه ملکی ازشوهرم گرفتم فقط محضری نیست اینامیخوان تاریخ قولنامه رازودترازهبه نامه من توبنگاثبت کنن یاهبه نامه ازشوهرم بگیرن تاریخش دست کاری کنن و حتی محضریش کنن هرکارمیکنن یاوصیت نامه بگیرن که خانه امان صاحب شن یاکه من نتونم هیچ وقت خانه رابفروشم من بایدچه کارکنم خانه راصاحب نشن ازهرطریقی همه خانه به من برسه چون هرچیزی مثل پول مغازه خانه ماشین ازشوهرم حتی خودم به راحتی ازشوهرم میگیرن وشوهرمم بهشون میده

  1. کارشناس حقوقی ترازو پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   با هبه نامه عادی هم شما مالک ملک محسوب میشید. از طریق لینک زیر با وکلای ما ارتباط برقرار کنید تا با بررسی دقیق هبه نامه و سایر مستندات، راهکار دقیقی به شما ارائه بدن.
   موفق باشید.
   مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو

   1. Zahra پاسخ

    سلام پسر مجردی که ۴ برادر و ۳ خواهر دارد فوت شده سهم الارث مادر این فرد چقدر است؟ با توجه به این که ۳ برادر و دو خواهر فرد متوفی از مادر با فرد متوفی ناتنی هستند

    1. کارشناس حقوقی ترازو پاسخ

     سلام و وقت بخیر زهرای عزیز
     با وجود مادر، خواهران و برادران وارث نیستن و تمام اموال متوفی به مادر میرسه.

 6. ومن هبه ملکی روکاغذ ازشوهرم گرفتم به خاطردلایلی حالادرست قبول ؟حتی اگه نشدمحضری شه؟

  1. کارشناس حقوقی ترازو پاسخ

   سلام
   هبه نامه عادی هم معتبر است.

 7. سلام میشه براگرفتن ارث ازبانک یک تاریخ مشخصی باش؟یعنی منظورم اینکه ارث مجنون که بعدازفوتش به وارثاش میرس چطورازبانک بگیرن وارثا ایاتاریخ مشخصی داره یانه براگرفتن ارث ؟یاارث به حساب بانکی میره وفقط بارفتن به بانک درست میشه؟یابعدازفوت مجنون ارث به حساب وارثانمیره وفقط بارفتن به بانک ارث تعلق به وارثامیگیره میشه همینایی که گفتم برام توضیح بدین

  1. کارشناس حقوقی ترازو پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   بعد از طی شدن فرایند انحصار ورثه از طریق شورای حل اختلاف، تقسیم سهم الارث از جمله وجوه موجود در حساب بانکی انجام خواهد گرفت.
   موفق باشید.

 8. ناهید پاسخ

  سلام.بنده به علت افتادن ازپله بصورت سهوی وناخواسته دچارزایمان زودرس شدم وفرزندم درهفته ۲۵باسزارین اورژانسی نارس بدنیاآمدوحدودده روزدردستگاه نگهداری شدوفوت کرد.اگردردادگاه نتوانم ثابت کنم که سقط عمدی نبوده چه مقدار دیه بایدپرداخت کنم؟دیه رابایدبه چه کسی بدهم؟ایادیه رابایدبه دولت پرداخت کنم؟وهمچنین چه مقدارحبس برایم درنظرگرفته میشود؟.باتوجه به اینکه پرونده سازی توسط پزشک وپزشک قانونی وقاضی بوده.وهمسرم هیچ شکایتی ازمن ندارد

  1. کارشناس حقوقی ترازو پاسخ

   سلام و وقت بخیر ناهید عزیز
   با توجه به عرایض شما جرمی واقع نشده. باید گزاش پزشکی قانونی و پرونده شما مطالعه بشه تا بشه نظر دقیقی داد. پیشنهاد میکنم از طریق لینک زیر با وکلای ما ارتباط برقرار کنید و با اخذ و بررسی مستندات ما نظر فنی و جامعی ارائخ بدن.
   مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو

TOP
پشتیبانی
ارسال از طریق واتساپ