مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو

۱انتخاب موضوع پرونده
۲تکمیل اطلاعات شخصی
۳   پرداخت هزینه 
۴  دریافت کد سفارش
اگر چند فایل دارید، در یک فایل زیپ قراردهید.

ﻣﺸﺎوره آﻧﻼﯾﻦ
(ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺪارک + ﻣﺸﺎوره ﺣﻘﻮﻗﯽ)
۱۵ دقیقه
(
تومان)
۳۰ دقیقه
(
تومان)
۴۵ دقیقه
(
تومان)
وﮐﺎﻟﺖ مجازی

(ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺪارک + ﻣﺸﺎوره ﺣﻘﻮﻗﯽ + ﺗﻨﻈﯿﻢ اﺳﻨﺎد + اراﺋﻪ ﺷﯿﻮه ﭘﯿﮕﯿﺮی ﻣﻮﺿﻮع)
ﻣﻌﺮﻓﯽ وﮐﯿﻞ
(ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﺣﻀﻮری ﺑﻪ وﮐﯿﻞ + ﭘﯿﮕﯿﺮی ﭘﺮوﻧﺪه)

*برای بازگشت به مرحله قبل ،فقط از دکمه "بازگشت به مرحله قبل" استفاده نمایید

 

 

مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

ما انسان‌ها همیشه به دنبال روشی برای پاسخ‌گویی به سوالات خود بوده‌ایم. استفاده درست از اینترنت و بهره‌گیری از خدمات اینترنتی موجب شده تا با کمترین زمان و هزینه‌ی ممکن نیازهای خود را برطرف کنیم. انتخاب سرویس و خدمات از محلی که در آن هستید دسترسی سریع به مشاور، امکان دریافت مشاوره در تمامی ساعات روز، امکان ارسال مدارک، فیلم، صدا، تصویر و ذخیره‌سازی آن صرفه‌جویی در هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان از جمله مزایای استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین است.

مشاوره حقوقی آنلاین و نیاز به مشاوره در اشخاص حقیقی و حقوقی

پیش از اقدام به هر کاری بهتر است با یک وکیل حرفه‌ای و زبده مشورت کرده و سپس کار خود را آغاز کنید. همانطور که می‌دانید و بارها شنیده‌اید، هزاران موسسه حقوقی اقدام به مشاوره کرده‌اند. شاید برای شما جالب باشد که تنها مشورت با یک وکیل خبره و استفاده از تجربیات او تا چه اندازه می‌تواند حقوق شما را حفظ کند. تجربه و مهارت یک وکیل حرفه‌ای در تخصص خود بزرگترین مزیتی است که به آن دسترسی پیدا خواهد کرد. مشاور حقوقی فردی است که از تمامی قوانین و مقررات حقوقی آگاه است و با استفاده از قدرت تحلیل مسائل می‌تواند راهنمایی های لازم را به افراد حقوقی و حقیقی ارائه کند.

همه امور حقوقی اعم از تنظیم قرارداد، مشاوره درباره قوانین کیفری، چک و سفته، موارد حقوقی و خانواده، تنظیم دادخواست و لایحه و هر نوع مشاوره‌ای در حیطه وظایف مشاور حقوقی قرار می‌گیرد.

درک درست از قوانین در دادگاه لازمه هر مشاوره حقوقی است. مشاور حقوقی می‌توانند مشتری را به حق خود برساند. بدون کارشناس حقوقی یا وکیل استفاده از قوانین بسیار دشوار است؛ چرا که قوانین با ادبیات حقوقی خاصی نگاشته می‌شود که استفاده از آن نیاز به مهارت تخصصی دارد. مشاوره با وکلای حقوقی به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین زمان و هزینه ممکن مسائل حقوقی را رفع کنید.

مزایای استفاده از مشاور حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین یک خدمت جدید است که توسط آن کاربران از راه دور و تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند اطلاعات خود را ثبت و نسبت به دریافت پاسخ اقدام نمایند. این خدمت جدید باعث شده تا:‌

 • نیاز به رفت و آمد کمتر شود
 • هزینه‌ها پایین‌تر بیاید
 • دسترسی آسان‌تر شود
 • محدودیت‌های زمانی و مکانی حذف شود
 • شما از هر کجا که هستید می‌توانید از خدمات استفاده کنید
 • در دوره‌ی قرنطینه‌ی کرونا استفاده از مشاوره آنلاین، خطرات رفت و آمد و حضور در مکان‌های شلوغ را برای شما کمتر می‌کند.

دسته بندی های مشاوره آنلاین

در موسسه حقوقی تراز دسته بندی خدمات مشاوره آنلاین به شرح زیر می‌باشد:

 • خانواده
 • اراضی و املاک
 • قراردادها
 • اسناد تجاری
 • ارث و وصیت
 • حقوق کیفری
 • استارت‌آپ
 • شرکت‌ها
 • مالکیت کیفری
 • تجاری
 • کسب و کارها
 • و سایر مسائل حقوقی

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین بسیار کمتر از مشاوره حضوری است. آنلاین بودن و آمادگی همیشگی مشاوران باعث شده تا در زمان و وقت شما صرفه‌جویی شود.

هزینه مشاوره آنلاین بسته خدمتی که از وکلا دریافت می‌کنید، متفاوت است. مدت زمان استفاده از مشاوره، نوع مشکل حقوقی و پیچیدگی و … همه بر هزینه‌های آن تاثیر دارد.

برای مثال در پلتفرم حقوقی ترازو برخی از خدمات رایگان است و شما برای استفاده از سایت لازم نیست هیچ هزینه‌ای بپردازید. تنها هزینه آن داشتن یک بسته اینترنتی و اتصال به فضای آنلاین است.

در مواردی که خدمات غیر رایگان ارائه می‌شود اعضا یا کاربران باید ابتدا به سایت مراجعه کرده تقاضای دریافت خدمات کنند، سپس وارد درگاه شده و نسبت به واریز مبلغ اقدام نمایند. تقاضای ارائه خدمت به منزله آگاهی از قوانین سایت بوده  و لذا کاربران موظفند قبل از هرگونه ثبت تقاضا قوانین را به دقت مطالعه کنند و بعد از آن تقاضای خود را ثبت کنند.

مشاوره حقوقی آنلاین ترازو

ترازو یک پلتفرم حقوقی هوشمند در ایران است که شامل یک تیم حرفه‌ای متشکل از بخش سئو و مارکتینگ می‌باشد. ایده اولیه ایجاد این مجموعه در سال ۱۳۹۵ مطرح شد. در سال ۱۳۹۷ به همت جمعی از وکلا و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مطرح ایرانی خدمات ترازو به جامعه معرفی شد. رسالت مدیران ترازو تامین رضایت حداکثری مشتریان است. خانواده ترازو تمام تلاش خود را در زمینه رضایت و آگاهی مشتریان انجام داده و در این راستا خدمات نوین و با کیفیتی ارائه داده است.

برای استفاده از خدمات ترازو به صورت آنلاین کافی است اسناد و مدارک، لایحه، دفاعیه و شکوائیه خود را از طریق اینترنت برای وکلای ما تنظیم کنید. برای این کار به آدرس اینترنتی ترازو به نشانی www.new.etarazoo.com مراجعه فرمایید.

چه چیزی ترازو را از سایرین متمایز کرده؟

تمرکز بر روی خدمات ویژه و معرفی پرونده‌های حقوقی به متخصصین حوزه، صداقت با مخاطبان و کاربران، رسیدگی به پرونده در تمام مراحل، دلسوزی و پیگیری مسائل تا رسیدن آنها به راه‌حل، تعرفه قیمت‌های بسیار پایین، اولویت گذاری رضایت کاربران و مشاورین، آموزش‌های رایگان همگانی از طریق درج مطالب و مقالات به روز در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی برای بالا بردن دانش عمومی و حل مشکلات حقوقی مردم از جمله خدمات متمایزی است که از طریق پلتفرم حقوقی ترازو ارائه می‌شود.

ضوابط و شرایط استفاده از خدمات

هر کس که از طریق اینترنت وارد سایت ترازو شده باشد، کاربر تلقی می‌شود و در صورتی که به عضویت سایت درآمده باشد عضو محسوب می‌شود. برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان هیچ محدودیت سنی وجود ندارد؛ اما برای دریافت خدمات غیر رایگان لازم است که بالای ۱۸ سال سن داشته باشید.

برای استفاده از برخی سرویس‌های ترازو لازم است حساب کاربری ایجاد کنید. برای این کار باید دارای شرایط سنی مذکور باشید، آدرس، ایمیل و شماره تلفن همراه فعال داشته باشید.

تنظیم اوراق قضایی در مشاوره آنلاین

متقاضیانی که می‌خواهند خدماتی اینترنتی دریافت کنند باید در ابتدا در کمال صداقت و درستی اطلاعات و مدارک خود را در اختیار مشاوران قرار دهند و از کتمان حقایق خودداری کنند. چنانچه در هر مرحله عدم صداقت و درستی اطلاعات کشف شود، وکلا و مشاورین اختیار فسخ یک‌طرفه قرارداد را خواهند داشت. اگر بابت اطلاعات نادرست خسارتی وارد شود، جبران آن بر عهده مشتری خواهد بود.

اوراق قضایی شامل دادخواست‌ها و اظهارنامه‌های حقوقی، انواع شکوائیه، لایحه و امثال آن باید توسط وکیل انجام شود. پس از ارسال مدارک، وکیل مرتبط نسبت به تنظیم آنها اقدام کرده و چنانچه مشتریان در حین دریافت خدمات بنا به دلایل قانونی یا غیرقانونی از ادامه کار منصرف شوند باید کلیه خسارات را جبران کنند.

شرایط و نحوه تنظیم اوراق قضایی و مدارک مورد نیاز

شرایط و نحوه تنظیم اوراق قضایی مهمترین محتویات یک پرونده را در بر‌می‌گیرد و دارای اعتبار خاصی در رسیدگی‌های قضایی می‌باشد. موضوع مهم اینجاست که اوراق قضایی باید به صورت مکتوب و با‌ادبیات حقوقی و قانونی نوشته شود. نوع و نحوه‌ی تنظیم تأثیرگذار ممکن است سبب صدور رای به نفع شما شود. بهتر است اوراق قضایی علاوه بر نگارش دقیق به استناد مفاد قانون استدلال‌ها و دلایلی که نقش کلیدی در صدور رای را دارند باشد. عدم توجه به نکات حقوقی و نگارش اوراق قضایی در شکست و صدور رای بسیار موثر است.

در صورتی که پاسخ یا پرسش حقوقی دارید می توانید از طریق دکمه زیر آن را ثبت کنید. کارشناسان حقوقی ترازو در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲۱ دیدگاه ثبت شده
سعیده آبان 12, 1401
پاسخ

سلام ببخشیدخانه ای که برافروخت گذاشتیم وخواهرشوهرم که جزوی ازوارثاهست راکدش کرده که فروخته نشه شوهرم ازخونه چطورحقش میتونه بگیرممنونم اگه میشه جوابم بدید

کارشناس حقوقی ترازو آبان 20, 1401
پاسخ

سلام و وقت بخیر
باید دادخواست بدید و از محل فروش ملک، سهم الارث شوهرتون رو وصول کنید.

امیر آبان 3, 1401
پاسخ

سلام
بنده همسرم فوت شده و الان قاضی رای به همون ۱۰۰ سکه که مهر بوده را داده به پدر مادر پرداخت کنم تجدید نظرخواهی کردم مجدد تایید شده چیکار باید بکنم؟

کارشناس حقوقی ترازو آبان 3, 1401
پاسخ

سلام دوست عزیز
مهریه به وراث شخص متوفی هم تعلق می‌گیره. شما در این موارد می‌توانید درخواست اعسار (عدم توانایی مالی) رو مطرح کنید.

محمد تقی زاده آبان 2, 1401
پاسخ

با درود
بنده از شخصی سه خودرو مبایعه نامه نوشتم و مبلغ ۲۳۰م پرداخت کردم و الباغی یک چک از طرف شرکت پرداخت کردم طرف فراری شده و موعد چک من نزدیکه راهنمایی می کنید چکار باید کنم چک مسدود کنم و از طرف شکایت کنم گویا طرف گرفتن ولی از محل بازداشت وی اطلاعی ندارم
ممنون

کارشناس حقوقی ترازو آبان 3, 1401
پاسخ

سلام دوست عزیز علیه ایشون شکایت کلاهبرداری مطرح کنید.

miladسلام،اگر تعلیق سیاسی داشته باشم، تخریب اموال شخصی و داشتن شاکیه آن تعلیقم رو رو میکنه؟ مهر 24, 1401
پاسخ

سلام،اگر تعلیق سیاسی داشته باشم، تخریب اموال شخصی و داشتن شاکیه آن تعلیقم رو رو میکنه؟

کارشناس حقوقی ترازو مهر 25, 1401
پاسخ

سلام و وقت بخیر
باید دادنامه شما مطالعه بشه. پیشنهاد میکنم از طریق لینک زیر با وکلای ما ارتباط برقرارکنید تا شما رو راهنمایی کنند.
مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو

سعیده مهر 19, 1401
پاسخ

سلام برااینکه یک خانه که مادر مرده وپدروبچهاهمون وارث منتظرفروختن خانه چه تومزایده چه غیرمزایده هستن حالابعضی ازوارثامخالفن وخونه بااین حالت چطورفروخته میشه . میشه مثلا شوهرمن که جزو وارث ازخواهرش شکایت کن که اذیت میکن بعدایا خونه فروخته میشه چطوری؟؟؟

کارشناس حقوقی ترازو مهر 22, 1401
پاسخ

سلام و وقت بخیر
خیر امکان شکایت وجود نداره و هریک از وراث به دلیل ایجاد حق قانونی میتونن از این طریق برای مطالبه حقشون اقدام کنند.

مهسا مهر 16, 1401
پاسخ

سلام.بعد از فوت زن اگر شوهرش ازدواج مجدد بکنه ارثیه زن فوت شده به اون شوهر میرسه یا نه؟

کارشناس حقوقی ترازو مهر 17, 1401
پاسخ

سلام و وقت بخیر
اگه همسر دائم فوت شده باشه به شوهر ارث میرسه و ادواج مجدد مانعی برای دریافت ارث محسوب نمیشه.

ناشناس شهریور 29, 1401
پاسخ

سلام آیا قانون یک جوری شده که شخصی که از ایران میره خارج ازایران خانه میگیره هی میره میادبه ایران یامیره خارج زندگی میکن وبعدها هرزگاهی به ایران میاد آیا اون شخص به ایران میاد ممنون الخروجش میکنن

کارشناس حقوقی ترازو شهریور 30, 1401
پاسخ

سلام و وقت بخیر
اگه حکم قضایی وجود داشته باشه امکان ممنوع الخروجی وجود داره.

سعیده شهریور 29, 1401
پاسخ

سلام من شوهرم خانه اش را هبه نامه کرده به من حالابعدمیخوادهمین خانه ای که هبه زده به من رابنام مادرم ومن وخودش بزن من بایدچه کارکنم که خانه ازطریق هبه نامه مال من باش وایناهرکاری میکنن به جایی نرسن البته بدون شکایت

کارشناس حقوقی ترازو شهریور 30, 1401
پاسخ

سلام و وقت بخیر
حتما از یک وکیل متخصص کمک بگیرید. پیشنهاد میکنم از طریق لینک زیر با وکلای ما ارتباط برقرار کنید تا شما رو راهنمایی کنند.
معرفی وکیل

سعیده شهریور 22, 1401
پاسخ

سلام لطفاجواب سوالم بدین برام مهم خواهش میکنم بزاریدتاببینم میشه زنی که باشوهرمجنون چندسال زندگی نمیکن به مسافرتای خارج از ایران برد

کارشناس حقوقی ترازو شهریور 24, 1401
پاسخ

سلام و وقت بخیر
با جنون، اجازه با قیم شوهر خواهد بود.

ناز شهریور 18, 1401
پاسخ

سلام برای گرفتن مهریه زنم که فوت شده و پدرش هم بعد از خودش فوت شده باید چطور پرداخت کنم آیا به مادر و خواهر و پدر بزرگ و مادر بزرگ مهریه تعلق میگیرد؟؟؟

کارشناس حقوقی ترازو شهریور 20, 1401
پاسخ

سلام و وقت بخیر
مهریه به عنوان یک حق مالی به وراث زن میرسه و هریک به نسبت سهم الارث حق مطالبه دارن. در خصوص سوال بستگی داره از طبقه اول ارث وارثی وجود داشته باشه یانه. پیشنهاد میکنم از طریق لینک زیر با وکلای ما ارتباط برقرار کنید تا شما رو راهنمایی کنند.
مشاوره حقوقی آنلاین پلتفرم حقوقی ترازو